امین آقازاده؛ دانش‌آموخته مهندسی کامپیوتر، از سال ۱۳۹۴ در زمینه «وب» فعالیت می‌کنم. علاقه‌مند تکنولوژی‌ها‌ی وب و فریم‌ورک‌های مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری هستم. تخصص من زبان اسکریپت‌نویسی PHP، سیستم‌های مدیریت محتوای مبتنی بر PHP (به ویژه وردپرس) و فریم ورک‌های PHP (به ویژه لاراول) است. به صورت تخصصی پروژه‌های نرم‌افزاری تحت وب (وب اپلیکیشن و وب‌سایت) با هسته اصلی بک‌اند PHP کار می‌کنم و در روند توسعه بسته به نوع پروژه با مدیران پروژه‌، تحلیلگران دیتا، استراتژیست‌های محتوا، طراحان وب، طراحان گرافیک، متخصصین طراحی رابط و تجربه کاربری، امنیت و مارکتینگ همکاری می‌کنم.

عاشق یادگیری و تدریس

مطالعه، تحقیق و داشتن دانش بروز در زمینه‌ تکنولوژی‌ها‌ی وب و فریم‌ورک‌های مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری از اولویت‌های مهم زندگی کاری‌ام است. از طریق ولاگ (ویدئو بلاگ) و مقاله، تجربیات و آموخته‌هایم را به اشتراک می‌گذارم.

مدرس رسمی CIW آمریکا هستم و تحت لایسنس CIW Certified Instructor فعالیت می‌کنم.

لوگو تایپوگرافی شخصی

تایپوگرافی یا نویسه‌نگاری هنر حروف‌نگاری برای نمایش زبان و چیدمان حروف برای زبان تصویری است و در این پروسه برای اطلاعاتی که قرار است به مخاطب منتقل شود تایپ فیس انتخاب می‌شود و در نهایت با تکنیک‌های ویژوال آرت ادغام می‌شود. به عنوان یک لوگو شخصی، اطلاعاتی که جهت انتقال مدنظرم بود، اسم خودم با کاراکتر‌های لاتین به صورت Amin Aghazadeh است. تمامی فعالیت‌های کاریم تحت این برند و لوگوی شخصی انجام می‌شود. کلیه حقوق این طرح محفوظ است.