با توجه به نیاز به تعامل و همکاری با دستگاه‌های دولتی فعال در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و کسب مجوز‌های لازم برای انجام یک سری از فعالیت‌های مرتبط، از تاریخ یکم خرداد ماه ۱۳۹۶ به مدت یک سال، با درجه‌ی «کارشناس»، عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ایران خواهم بود.

شایان ذکر است سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ایران تیر ماه سال ۱۳۸۴ تاسیس شده است. این سازمان با هدف تنظیم مناسبات بخش خصوصی و دولت و همچنین مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه‌ای فعالیت می‌کند. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ایران، بزرگترین تشکل مردم نهاد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌باشدکه براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم‌افزار و آیین‌نامه مصوب هیئت وزیران فعالیت خود را آغاز کرده است. 

امروزه این سازمان تلاش دارد تا در جایگاه تنظیم‌گر مناسبات بخش خصوصی و دولت در حوزه فناوری اطلاعات  باشد تا در کنار دفاع از حقوق حرفه‌ای تمامی صنف‌ها، در تصمیم‌سازی برای این حوزه مشارکت داشته و جهت رساندن به مرحله اجرا، بازخورد لازم از محیط اجرا را برای تصحیح مسیر به سطوح سیاست‌گذار و برنامه‌ریز انتقال دهد.

امیدوارم این عضویت تجربه‌ی خوبی برایم باشد و به احتمال زیاد طبق برنامه‌ریزی‌هایم در سال‌های آتی نسبت به تمدید و ارتقای عضویت‌ام اقدام خواهم کرد.